🎯Αύριο ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2023 το πρωί, ενώνουμε τις δυνάμεις μας τα Κ.Υγείας: Σκύδρας, Γ.Ν.Γιαννιτσών,13η και 17η ΤΟΜΥ Γιαννιτσών...
🎯Αύριο ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2023 το πρωί, ενώνουμε τις δυνάμεις μας τα Κ.Υγείας: Σκύδρας, Γ.Ν.Γιαννιτσών,13η και 17η ΤΟΜΥ Γιαννιτσών με πρωτοβουλία του Κέντρου Κρύας Βρύσης και πραγματοποιούμε μετρήσεις σακχάρου και αρτηριακής πίεσης στο χώρο του Δημαρχείου ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ.
Σας περιμένουμε από κοντά να σας ενημερώσουμε για όσα πρέπει να γνωρίζετε και τι πρέπει να κάνετε για να προλάβατε ή να εμποδίσετε την εμφάνιση του σακχαρώδη διαβήτη.
Μια αξιέπαινη πρωτοβουλία του Κέντρου Υγείας Κρύας Βρύσης, όπου στέλνουμε ηχηρό το μήνυμα μας:
«Κλείνουμε πόρτα στο Σακχαρώδη διαβήτης»
ΣΧΟΛΙΑ