Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ασβεσταριωτών " Γκόνος Γιώτας " συνεχίζοντας και φέτος την πολύχρονη χριστουγεννιάτικη δράση τ...
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ασβεσταριωτών "Γκόνος Γιώτας" συνεχίζοντας και φέτος την πολύχρονη χριστουγεννιάτικη δράση του "Τα Δώρα του Αη Βασίλη" ενημερώνει όλους τους γονείς που θα ήθελαν να συνεργαστούν ώστε ο Αη Βασίλης με το έλκηθρο του να μοιράσει τα δώρα των παιδιών τους να επικοινωνήσουν στα τηλέφωνα:
6947596981 (κ.Ιωάννης Περπέτσης) ή
6936722351 (κ.Χρήστος Καπουσούζης)
για να προγραμματιστούν εγκαίρως οι διαδρομές του έλκηθρου του Αη Βασίλη.
Η εκδήλωση αυτή κάθε χρόνο έχει φιλανθρωπικό σκοπό καθώς τα χρήματα που συγκεντρώνονται κατά την διάρκεια της, όλο τον μήνα Δεκέμβριο, δίνονται σε κοινωφελή ιδρύματα.
Με ευχές για χαρούμενες γιορτές με υγεία, το Δ Σ. του συλλόγου
ΣΧΟΛΙΑ