Η ανακοίνωση του ΔΣ της Ιστορικής και Λαογραφικής Εταιρείας Γιαννιτσών "Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ" : Απευθύνουμε θερμά συγχαρητήρια σ...
Η ανακοίνωση του ΔΣ της Ιστορικής και Λαογραφικής Εταιρείας Γιαννιτσών "Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ" :
Απευθύνουμε θερμά συγχαρητήρια στον συντοπίτη μας κ. Γεώργιο Παπαγεωργίου, Αναπληρωτή Καθηγητή Βιομηχανικής Χημείας και Χημείας Τροφίμων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και μέλος του ΔΣ της Ιστορικής και Λαογραφικής Εταιρείας Γιαννιτσών Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ που συμπεριλαμβάνεται μεταξύ των κορυφαίων ερευνητών στη λίστα του Πανεπιστημίου Stanford, αναγνωρίζοντας παγκοσμίως τη μεγάλη ερευνητική προσφορά του.
Του ευχόμαστε υγεία, κάθε επιτυχία στο επιστημονικό του έργο και εις ανώτερα.
Τα σχετικά στοιχεία είναι διαθέσιμα εδώ:
ΣΧΟΛΙΑ